Jsme tu pro vás již od roku 1992

Jsme rodinná, ryze česká firma, která byla založena v roce 1992. Máme tedy za sebou už mnoho poctivé strojařské práce a obchodních zkušeností. V roce 2019 naše společnost přešla na druhou generaci majitelů.

Jsme zaměření na kusovou a malosériovou výrobu dílců podle přání našich zákazníků. Samozřejmostí jsou povrchové úpravy a tepelné zpracování, materiálové zkoušky a stejně tak pečlivé zabalení a expedice hotových výrobků na určené místo.

Kromě CNC frézování a CNC soustružení nabízíme také frézování, soustružení, vrtání a broušení na plocho i na kulato na konvenčních strojích. Provádíme rovněž zámečnické a svářečské práce (CO a TIG). Specifickou výrobu, kterou nám neumožňují vlastní technologie, zajišťujeme u našich externích a dlouhodobých dodavatelů.

Od roku 2004 jsme výhradními dodavateli konstrukčního systému z hliníkových profilů (FPS) a modulárního dopravního systému (MTS) od firmy SCHNAITHMANN pro Českou republiku. Tyto systémy jsou velmi sofistikované, obsahují množství montážních prvků, plastových profilů, záslepek a doplňků, které vám umožní vyřešit velmi snadno a efektivně většinu konstrukčních problémů.