Veškeré CNC frézování probíhá na základě výstupu kódu z CAD/CAM softwaru. Tímto se snažíme o maximální využitelnost strojů a omezení přípravné části na stroji. V kombinaci oddělení programátorů a špičkového softwaru Solidworks/Solidcam jsme schopni obrábět i tvarově náročné díly. Variabilita strojů nám umožňuje doplnění 4. osy pro vrtání otvorů po obvodu nebo frézování drážek. Nezalekneme se ani kontinuálního víceosého frézování.

CNC frézování barevných kovů (hliníku, mosazi, bronzu, mědi)

Značnou část naší produkce tvoří CNC frézování hliníku. Ukázkou mohou být víka elektromotorů, části laboratorních strojů nebo části dopravních systémů. Případně rovněž díly do automotiv nebo jednoúčelových strojů.

Na našich CNC frézkách obrábíme také měď, mosaz a bronz. Kromě dílů s využitím v průmyslu, jako jsou třeba kluzná vedení, dokážeme z těchto materiálů vyrobit pamětní medaile.

CNC frézování ocelí

Frézujeme tažené profily, válcované plechy, výpalky, vždy se snažíme maximálně vyhovět konkrétním požadavkům zákazníka. Velkou část dílů frézujeme do energetiky, jako jsou šestihrany šroubů či táhla. Mezi velkou část naší produkce patří rovněž opracování svařovaných konstrukcí.

Samozřejmostí je obrábění nerezu, nejčastěji jakosti 1.4301, 1.4021 , 1.4404 , 1.4006 , 1.4541.

CNC frézování plastů

Frézujeme všechny dostupné druhy plastů, nejčastěji s označením POMC, PA6, PE1000, PEUHMW, PTFE.

CNC frézování litiny

Frézování litiny patří spíše k okrajové části naší produkce. Častou jsou to vidličky do převodovek, případně jiné drobnější dílce.